O POTEZU BONUCCIJA BRUJI CIJELI SVIJET: Napadač Armenije bijesan kao ris!

Talijanska nogometna reprezentacija je prije nekoliko dana preokretom svladala Armeniju 3:1 u petom kolu kvalifikacija za Europsko prvenstvo.

Ključan trenutak utakmice dogodio se u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena kad je isključen armenski napadač Aleksandre Karapetjan.

U duelu s njim je bio talijanski kapetan Leonardo Bonucci koji je odlično odglumio prekršaj. Njemački sudac Siebert bio je uvjeren da ga je Armenac udario laktom u lice. Karapetjan je dobio drugi žuti karton i to je Talijanima otvorilo put prema pobjedi.

100919Bonucci1

Bonucci je legao na teren i uhvatio se za lice, što je na kraju utakmice razljutilo armenskog napadača.

Neizmjerno poštujem sve što si napravio u nogometu, ali ovo je bilo sramotno“, napisao je 31-godišnji Armenac.

Nakon što je nogometna javnost osudila Bonuccija zbog očajne glume, iskusni stoper se nema namjeru ispričavati Armencima:

Takve se stvari događaju na travnjaku. Nemam se namjeru nikome ispričavati”, rekao je Bonucci.