Borussia Dortmund nakon preokreta pobijedila Koln!

U drugom kolu njemačkog nogometnog prvenstva Borussia Dortmund je u gostima kod Kolna slavila s 3:1 (0:1).

U prvom kolu Augsburg je poveo u Dortmundu pa kasnije primio pet pogodaka, u Kolnu je također Borussia bila u zaostatku, ali je pobjedu izvukla tek u završnici susreta.

Koln je poveo nakon udarca iz kuta u 29. minuti, a strijelac je bio Dominick Drexler. Njemački veznjak je ostao sam na drugoj stativi i iz blizine pogodio za vodstvo svoje momčadi.

Nakon velikog pritiska Borussia je uspjela izjednačiti pogotkom Jadona Sancha u 70. minuti. Talentirani Englez je dobio previše prostora u kaznenom prostoru i odmah pronašao put lopti do mreže.

Borussia je nastavila napadati, a to joj se isplatilo 86. minuti nakon sjajne akcije. Piszczek je ostao sam na desnoj strani, ubacio je u kazneni prostor gdje odlično skače Achraf Hakimi i pogađa za 2:1.

U trećoj minuti sudačke nadoknade Borussia je odigrala brzu kontru, Sancho je proigrao Paca Alcacera koji postavlja konačnih 3:1.