Borussia Dortmund prokockala 3:0 protiv Hoffenheima!

Najzanimljivija utakmica Bundeslige odigrana je u Dortmundu, gdje su se sastali Borussia i Hoffenheim. Viđeno je čak šest pogodaka a domaćini su prokockali sigurnu pobjedu.

Do prednosti Borussia je stigla u 32. minuti golom koji je postigao Sancho na asistenciju Piszczeka, da bi dvije minute prije odlaska na odmor na 2:0 povisio Gotze. Ofanzivna igra Borussije viđena je i u nastavku utakmice, pa tako Milioneri u 67. minuti dolaze i do trećeg pogotka, ovoga puta preko Guerreira, ali ni visokih 3:0 nije obeshrabrilo goste iz Sinsheima.

Hoffenheim se sabrao i 10 minuta kasnije preko Belfodila smanjio vodstvo domaćih, a u 83. minuti Burkija je matirao i Kaderabek. Već tada se moglo naslutiti da će biti tijesno do kraja, Hoffenheimovi igrači su bacili sve karte u igru, što im se isplatilo tri minute prije kraja utakmice kada Belfodil pogađa za 3:3 i donosi veliki preokret svojoj momčadi.