Brazil deklasirao Honduras: Neres pokazao zašto ga žele velikani!

Brazilska nogometna reprezentacija je u nedjelju navečer na stadionu u Porto Alegreu odigrala prijateljsku utakmicu protiv Hondurasa i slavila s uvjerljivih 7:0.

Brazilci su s najjačim snagama izašli na teren i već u 6. minuti stigli do vodstva kada je Gabriel Jesus nakon centaršuta Danija Alvesa pogodio za 1:0.

Samo sedam minuta kasnije bilo je 2:0. Coutinho je izveo udarac iz kuta, a Thiago Silva se odlično snašao i glavom poslao loptu u mrežu.

U 29. minuti Honduras je ostao s igračem manje nakon što je Quioto dobio direktan crveni karton. Brazil je u 37. minuti dobio i kazneni udarac, a siguran je bio Coutinho.

Početkom nastavka, u 47. minuti Gabriel Jesus je postigao svoj drugi gol na utakmici i povećao prednost Brazila na 4:0.

Golijadu Brazila nastavio je David Neres u 56. minuti kada je pogodio za 5:0. Ajaxov krilni napadač lakoćom je pretrčao protivničku obranu i hladnokrvnom realizacijom pokazao zašto ga žele brojni europski velikani.