Brazil i Argentina rutinirano, Urugvaj deklasirao Meksiko! [VIDEO]

U noći s petka na subotu Brazil je svladao reprezentaciju SAD-a s 2:0 pogocima Roberta Firmina i Neymara. Urugvaj je senzacionalno deklasirao Meksiko s 4:1, a glavnu ulogu imao je Luis Suarez s dva pogotka.

Brazil je u prijateljskoj utakmici na gostovanju kod SAD-a upisao pobjedu s 2:0. Roberto Firmino je u 11. minuti doveo Brazil u vodstvo, a konačnih 2:0 je postavio Neymar u 43. minuti pogotkom iz kaznenog udarca.

Pobjedu je upisala i Argentina koja je nastupila u potpuno novom ruhu bez Messija, Aguera i Di Marije. Gaučosi su slavili s 3:0 protiv Gvatemale, a u strijelce su se upisali Gonzalo Martinez, Lo Celso i Giovani Simeone.

Iznenađenje večeri priredio je Urugvaj koji je na gostovanju u Meksiku s 4:1 deklasirao domaćina. Barcelonin Luis Suarez je postigao dva pogotka i upisao jednu asistenciju, a  strijelci su još bili Gimenez te Pereiro.