BUNDESLIGA: Borussia Dortmund doživjela prvi poraz ove sezone!

Nogometaši Fortune pobijedili su na Esprit Areni u Düsseldorfu u okviru 16. kola njemačkog prvenstva momčad Borussije Dortmund 2:1.

Fortuna je tako potvrdila pobjedu iz prošlog kola ostvarenu protiv Freiburga, dok je Borussia doživjela prvi ovosezonski poraz u Bundesligi.

Domaća momčad je povela u 22. minuti kada je Lukebakio rutinski zabio za veliko slavlje na Esprit Areni. Fortuna je u 56. minuti povećala prednost, kada fenomenalno pogađa Zimmer!

Nakon toga je Borussia sve karte bacila u napad, ali su uspjeli postići samo jedan pogodak koji je Alcácer zabio na asistenciju Piszczeka za konačnih 2:1.

Wolfsburg je rezultatom 2:0 pobijedio Stuttgart, dok su Hertha i Augsburg odigrali neriješeno 2:2.