ČAROLIJA: Adem Ljajić zabio slobodnjak u stilu Alexa Del Piera!

Nogometaši Bešiktaša odigrali su sjajnu utakmicu i uvjerljivo slavili sa 7:2 na gostovanju kod Rizespora u susretu 27. kola turskog nogometnog prvenstva.

Bešiktaš se bori za Ligu prvaka, a pobjeda u Rizesporu bila je od velike važnosti. Izabranici Senola Günesa odlično su odradili neugodno gostovanje postigavši čak sedam pogodaka.

Gosti su poveli pogotkom hrvatskog reprezentativca Domagoja Vide u osmoj minuti susreta, samo šest minuta kasnije srpski reprezentativac Adem Ljajić povećao je vodstvo na 2:0.

Pred sam kraj prvog dijela domaćini su uspjeli postići pogodak, a strijelac je bio Vedat Muriqi. U 64. minuti Bešiktaš ponovno odlazi na dva pogotka prednosti, a ovaj put je mrežu pogodio iskusni Burak Yilmaz.

Šest minuta kasnije Mohamed Abarhoun zabija za Rizespor i vraća nadu domaćim navijačima. No, samo dvije minute Bešiktaš ponovno poduplava prednost, a strijelac je bio Güven Yalçin.

U 78. minuti pitanje pobjednika rješava Adem Ljajić najljepšim pogotkom na susretu. Srpski reprezentativac je prekrasno pogodio iz slobodnog udarca u stilu legendarnog kapetana Juventusa Alexa Del Piera.

Do kraja susreta Bešiktaš je postigao još dva pogotka, a mrežu je u oba navrata pogađao Yalçin, koji je tako kompletirao hat-trick.