Chelsea upisao prvu pobjedu, Abraham junak s dva pogotka!

U prvom subotnjem susretu trećeg kola engleske Premier lige nogometaši Chelsea upisali su prvu pobjedu sezone.

Nogometaši Franka Lamparda su u golijadi s 2:3 pobijedili Norwich na gostovanju. Nakon samo pogotka u prva dva kola, Chelsea je napokon proigrao na teškom gostovanju kod novopečenog premierligaša.

Većina toga na današnjoj utakmici Norwicha i Chelseaja odigralo se u prvih pola sata igre. U tom razdoblju pala su četiri pogotka. Chelsea je dvaput vodio, ali su se uporni domaćini uvijek vraćali.

U trećoj minuti strijelac je bio Tammy Abraham, a tri minute kasnije Teemu Pukki je majstorski namjestio loptu Toddu Cantwellu koji pogađa za 1:1.

Sjajno je nakon toga pogodio Mason Mount za novo vodstvo gostiju. Slavlje gostiju iz Londona opet nije dugo trajala, a čudesni Finac Puki stigao je do svog petog pogotka u tri kola engleskog prvenstva.

Pogodak odluke za konačnih 2:3 pao je u 68. minuti susreta. Strijelac je bio Abraham, kojemu je to bio drugi pogodak na utakmici, a asistenciju je upisao hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić.