Crvena zvezda slavi povijesnu pobjedu protiv Liverpoola!

Odigrane su prve dvije utakmice četvrtog kola Lige prvaka. Crvena zvezda je pred domaćim navijačima senzacionalno pobijedila Liverpool s 2:0. Oba pogotka djelo su sjajnog Milana Pavkova!

Srpski prvak se na prepunoj Marakani na pravi način osvetio Redsima za visoki 4:0 poraz na Anfieldu u prošlom kolu.

Zvezda je povela nakon kornera u 22. minuti kada je Marinov ubačaj u mrežu redsa pospremio Pavkov.

Zvezdina ‘devetka’ je sedam minuta kasnije ponovno zabila nakon što je s dvadesetak metara odlično pucao i matirao nemoćnog Alissona.

Nastavila se tako loša serija Liverpoola na ovosezonskim gostovanjima u Ligi prvaka jer su u 180 odigranih minuta primili tri gola, a Salah i društvo još uvijek čekaju na prvi pogodak u gostima.

U skupini A Club Brugge je u gostima razbio Henryjev Monaco s čak 4:0. Pogotke za belgijsku momčad zabili su Vanaken (12, 17), Wesley (24) i Vormer (85).