Crystal Palace i Arsenal podijelili bodove, remi zasjenila ozljeda Meyera

U prvoj utakmici subotnjeg programa 22. kola engleske Premier lige, Crystal Palace i Arsenal odigrali su na Selhurst Parku bez pobjednika (1:1).

Arsenal je poveo u 12. minuti pogotkom Aubameyanga na asistenciju Lacazettea. Bio je to rezultat s kojim se otišlo na odmor.

Domaćin je u 54. minuti stigao do izjednačenja pogotkom Ayewa, koji je pucao prema vrataru Arsenala, ali je lopta pogodila jednog defenzivca i promijenila smjer.

Drugo poluvrijeme bilo je puno sadržajnije, a ‘Topnici’ su u 67. minuti ostali s igračem manje nakon što je Aubameyang dobio izravan crveni karton zbog krvničkog starta nad Meyerom.

Do kraja utakmice bilo je nekoliko izglednih prilika na obje strane, ali do isteka vremena mreže se ipak nisu tresle i svakome je pripao po bod.