Crystal Palace nokautirao City: Townsend postigao gol sezone!

Manchester City izgubio je od Crystal Palacea s 1:3 na domaćem terenu. Momčad Pepa Guardiole doživjela je drugi poraz ove sezone koji ih je udaljio na četiri boda zaostatka za vodećim Liverpoolom.

Građani su poveli u 27. minuti pogotkom Gundogana, nakon čega su nestali s terena, a gosti su njihovu “crnu rupu” iskoristli na pravi način i u samo dvije minute postigli dva pogotka!

Schlupp je izjednačio u 33. minuti, da bi u 35. minuti senzacionalan pogodak sa skoro 30 metara postigao Townsend. Povremeni engleski reprezentativac postigao je pogodak koji će zasigurno biti kandidat za gol sezone u Premier ligi.

Crystal Palace je u potpunosti šokirao Etihad u 51. minuti kada je Milivojević bio precizan s bijele točke. City je do kraja susreta napadao, a uspio je postići samo jedan pogodak. Strijelac je bio De Bruyne u 85. minuti susreta.

Građani su ovom porazom ostali na drugom mjestu ljestvice, s četiri boda manje od vodećeg Liverpoola, dok je Crystal Palace skočio na 14. mjesto sa 18 bodova.