ČUDESNO: Foden postigao gol u stilu Messija!

Fantastičan pogodak na Europskom nogometnom prvenstvu do 21 godine u Italiji i San Marinu postigao je engleski reprezentativac Phil Foden.

Engleska je u susretu 1. kola skupine C izgubila od Francuske 2:1. Mlada zvijezda engleskog prvaka Manchester Cityja dovela je ‘Gordi Albion’ u vodstvo u 54. minuti susreta.

Foden je u stilu Lionela Messija primio loptu daleko od kaznenog prostora gostiju, te se nakon toga sjurio prema vratima, nanizao nekoliko protivničkih igrača i neobranjivo pogodio donji lijevi kut nemoćnog Bernardonija.

Englezi su bili nekoliko minuta udaljeni od pobjede, ali je Ikone u 89. minuti zabio za izjednačenje, a onda je Wan-Bissaka u petoj minuti sudačke nadoknade nesretno pogodio vlastitu mrežu za trijumf Francuske.