Čudo u Bordeauxu! Ovako je legendarni Drago Ćosić doživio gol Perišića!

Hrvatska je večeras savladala Španiju sa 2:1 u posljednjoj utakmici grupne faze na Europskom prvenstvu u Francuskoj i tako stigla do prve pozicije u grupi i izbjegla igranje protiv Italije u osmini finala.

Španjolci su stigli do vodstva golom Alvara Morate u sedmoj minuti kada mu je asistirao Fabregas nakon sjajne kombinacije. Izjednačenje Hrvatskoj donio je napadač Fiorentine, Nikola Kalinić u 45. minuti poslije odličnog ubacivanja Perišića sa desne strane.

U 72. minuti Danijel Subašić je odbranio penal Ramosu, da bi u 87. minuti Ivan Perišić donio Hrvatskoj veliku pobjedu nakon sjajnog kontranapada. U video prilogu pogledajte kako je ovaj pobjedonosni gol doživio legendarni komentator HTV-a Drago Ćosić.