DALEKO ISPRED SVIH GOLMANA: O intervenciji Manuela Neuera će se dugo pričati!

Bayern je u sklopu 22. kola relativno lagano savladao Koln na gostovanju rezultatom 4:1 i tako nastavio borbu za sam vrh tabele Bundeslige.

Za Bavarce su pogađali Lewandowski (3′), Kinglsey Coman (5′) i Gnabry (12′, 66′). Za Koln je utješni pogodak postigao Uth u 70. minuti.

Bayern je pitanje pobjednika riješio nakon samo 15 minuta igre i izabranici Flicka ostatak utakmice odigrali su prilično ležerno.

To ih je moglo koštati u par navrata, a najbliži pogotku Koln je bio u 60. minuti kada je veznjak Uth primio loptu totalno usamljen ispred Manuela Neuera.

Međutim, njemački čuvar mreže pokazao je kako prati igru bolje i kvalitetnije od svih kolega u ovom trenutku i da je pad forme iza njega.

Tako je Neuer nastavio sa majstorskim potezima o kojima će se dugo pričati pred veliku utakmicu protiv Chelseaja u osmini finala Lige prvaka.