Debitant golom u sudačkoj nadoknadi spasio Atletico od poraza! [VIDEO]

Atletico Madrid je u utakmici četvrtog kola španjolske Primere na svom terenu odigrao samo 1:1 (0:0) protiv Eibara. Simeonevu momčad od poraza je spasio Borja Garces Moreno pogotkom u 93. minuti susreta.

Simeoneova momčad u sezonu je ušla na krilima osvajanja europskog Superkupa u kojem su nakon produžetaka s 4:2 pobijedili Real Madrid.

Međutim, nakon četiri kola Atleticova forma je zabrinjavajuća. Nakon minimalne pobjede protiv Rayo Vallecana u trećem kolu, Atleti su se jedva spasili od drugog poraza sezone.

Eibar je poveo u 87. minuti preko Sergija Enricha, a kada se činilo da će Atletico doživjeti šokantan poraz, u 93. minuti na scenu je stupio 19-godišnji Borja Garces Moreno koji je pogotkom na svom debiju spasio Simeonea od poraza.

Atletico se nakon drugog remija u sezoni nalazi na četvrtom mjestu Primere s pet osvojenih pogodaka. Simeonea najviše treba zabrinjavati očajna napadačka forma jer je njegova momčad do sada postigla samo tri pogotka.