Dečko, ti si majstor: Kakva golčina glavom Marka Grujića protiv Barcelone

Pred gotovo 90.000 navijača na Wembleyu, Liverpool je večeras u prijateljskoj utakmici “razbio” Barcelonu i slavio sa uvjerljivih 4:0, a sjajnu utakmicu odigrao je novajlija u redovima Redsa Sadio Mane.

Liverpool je poveo već u 15. minuti utakmice, a mrežu Katalonaca načeo je Mane nakon vrlo lijepe i tečne akcije i dodavanja Lallane. U 23. minuti Leo Messi je imao sjajnu priliku za izjednačenje, ali je pogodio samo stativu.

Barcelona je početkom nastavka primila dva brza gola. U 47. minuti Mascherano je pospremio loptu u vlastitu mrežu nakon greške Mathieua, da bi samo minutu kasnije pogriješio i Busquets, a Origi sa lakoćom pogađa za velikih 3:0.

U posljednjim trenucima utakmice viđen je i najljepši potez. Liverpool je stigao i do četvrtog gola, a strijelac je bio Marko Grujić koji je postigao fantastičan gol glavom sa više od deset metara, nastavivši tako sjajnu golgetersku seriju ovog ljeta.