DEMONSTRACIJA MOĆI: Manchester City zabio osam golova Watfordu!

Nogometaši Manchester Cityja su u 6. kolu Premier lige s visokih 8:0 deklasirali Watford, a prvih pet pogodaka na utakmici zabili su u prvih 18 minuta igre.

Momčad Pepa Guardiola kiksala je u dva navrata u Premier ligi ove sezone, ali danas je pokazala demonstraciju moći u susretu protiv Watforda.

‘Građani’ su krenuli dominantno i već u prvih 18 minuta utakmice zabili pet golova! David Silva (1), Aguero (7), Mahrez (12), Bernardo Silva (15.) i Otamendi (18) uništili su protivnika na samom početku dvoboja.

U drugom poluvremenu sjajni Bernardo Silva kompletirao je hat-trick, a razigrani De Bruyne zabio još jedan za nevjerojatnih 8:0.

Manchester City je ovom pobjedom zadržao drugo mjesto na tablici, dok je Watford posljednji s dva boda iz šest utakmica.