DERBY DELLA MADONNINA: Conteov Inter nadigrao indisponirani Milan!

U prvom ovosezonskom milanskom derbiju Inter je kao gost pobijedio gradskog rivala Milan 2:0.

Momčad Antonija Contea povela je u 49. minuti pogotkom Brozovića. Hrvatski reprezentativac je primio Sensijevu loptu na rubu kaznenog prostora i pucao, a lopta se odbila od Leaoa i prevarila Donnarummu.

Pitanje pobjednika Inter je riješio u 78. minuti kada je Lukaku glavom zabio na ubačaj Barelle.

Inter je ovom pobjedom produžio niz bez poraza u gradskom derbiju na šest prvenstvenih utakmica ostvarivši četiri pobjede i dva remija.

Tri boda je osvojio i branitelj naslova Juventus, koji je teže od očekivanog na domaćem terenu pobijedio Veronu 2:1.

Na vrhu je Inter s maksimalnih 12 bodova, Juve na drugoj mjestu ima deset bodova, a treća je Bologna sa sedam bodova. Milan je tek deveti sa šest bodova.