Dinamo im nije bio dovoljan: Nakon ‘Modrih’ danas je i tim iz Bundeslige osjetio silu velikog Bayerna

210924Olise

Nogometaši Bayerna iz Minhena su u utakmici četvrtog kola njemačke Bundeslige deklasirali ekipu Werdera u Bremenu sa visokih 5:0.

Nakon što je u Ligi prvaka demolirao zagrebački Dinamo s 9:2, Bayern je u domaćem prvenstvu samo nastavio da razbija svoje protivnike. Werder je danas doživio poniženje pred svojim navijačima.

Čudesni Michael Olise donio je prednost gostima u 23. minutu, da bi samo 10 minuta kasnije Francuz asistirao za Jamala Musialu koji zabija za 0:2. Iako je moglo biti i više lopti u mreži domaćih, na odmor se otišlo ovim rezultatom.

U nastavku je za svega osam minuta Werder deklasiran. Olise je drugu asistenciju upisao u 57. minutu, kada je Harry Kane pogodio za 0:3. Tri minuta kasnije Olise je postigao i drugi pogodak danas za 0:4, dok je u 65. minutu susreta Gnabry postavio konačnih 0:5.

Bayern je silovito krenuo u novu sezonu. Dobili su sve četiri utakmice izabranici Vincenta Kompanyja i na vrhu su tabele uz gol razliku od plus 13. U narednom kolu gledat ćemo istinski derbi, a ‘Bavarci’ će odmjeriti snage sa aktuelnim prvakom Bayer Leverkusenom.