Dinamo remijem kod Fenerbahčea osigurao prvo mjesto!

Dinamo je u Istanbulu pred 20 tisuća gledatelja s Fenerbahćeom odigrao 0:0, uz veliku sudačku pomoć domaćinu te osvojio skupinu D Europske lige i u ždrijeb šesnaestine finala ulazi kao nositelj!

Fenerbahče je bio bolja momčad u prvom poluvremenu, ali su se Modri početkom drugog dijela razbudili i zagospodarili terenom. U 65. minuti vrlo kontroverzna situacija u kojoj je Isla rukama i nogama srušio Dinamovog Olma u kaznenom prostoru, ali sudac nije pokazao na bijelu točku.

U 75. minuti austrijski je sudac poništio gol Gojaka zbog vrlo dvojbenog prekršaja u napadu! U 87. je Stojanović pucao iskosa i lopta je dirala vratnicu prije nego što je otišla van.

Ovo je deseta utakmica u nizu u Europskoj ligi koju Dinamo nije izgubio (šest pobjeda i četiri remija). Posljednju utakmicu u skupini Modri igraju 13. decembra na Maksimiru protiv Anderlechta koji je kod kuće remizirao sa Spartakom iz Trnave 0:0.

Dinamo je prvi s 13 bodova, Fenerbahče ima osam, Spartak četiri, a Anderlecht je posljednji s dva boda.