Dirljive scene: Fudbaler Galatasaraya nakon pogotka zagrlio policajce!

Nakon napada koji su se desili u subotu u blizini Bešiktašovog stadiona u kojem je poginulo desetine pripadnika specijalnih policijskih snaga, na sinoćnjoj utakmici između Galatasaraya i Gaziantepspora fudbaler domaćina je napravio dirljiv gest.

Vodstvo Galatasarayu donio je u 12. minuti Yasin Oztekin, a proslavio ga je tako što se prvo naklonio publici vojničkim pozdravom, a nakon toga otrčao pored terena i zagrlio trojicu pripadnika specijalne policije što je izazvalo oduševljenje ljubitelja fudbala.

Pred početak utamice minutom šutenje odata je počast svim nastadalim, a Galatasaray je slavio rezultatom 3:1. Sva tri gola na meču postigao je pomenuti Yasin Oztekin. Utješni gol za Gaziantepspor postigao je Elyasa Sume u 74. minuti.