Dobrodošao u Serie A: Ronaldo prizemljen u debiju! [VIDEO]

Cristiano Ronaldo je stigao prije pet tjedana u Italiju, izazvavši neviđenu euforiju. Međutim, van terena. U subotu poslijepodne u Veroni, Ronaldo je napokon dobio priliku pokazati se na zelenom terenu.

Cijeli nogometni svijet pratio je zbivanja na stadionu Marc’Antonio Bentegodi. Svi su bili uvjereni da će Ronaldo postići pogodak Chievu, momčadi koja je prošlu sezonu Serie A završila na 13. mjestu.

Nevjerojatno zvuči podatak da je Ronaldova plaća triput veća nego plaća cijele momčadi Chieva. Međutim, Portugalac je imao vrlo malo prostora, granitna talijanska obrana brzo ga je prizemljila.

Jedino što je Ronaldo napravio je udarac s ruba kaznenog prostora u prvom poluvremenu, koji je završio na suprotnoj strani okvira Sorrentinovog gola. Juventus je u konačnici pobijedio Chievo s 3:2, a igrač utakmice bio je Federico Bernardeschi.

Mladi Talijan postigao je pobjedonosni pogodak u 93. minuti susreta. Prije njega je Juventus izjednačio autogolom Banija, a na samom početku u vodstvo ih je doveo Sami Khedira. Na korak od senzacije Chievo su doveli Stepinski i Giaccherini.

Premijera u Veroni pokazala je Ronaldu, kao i Juventusu, da neće biti približno lako kako su mislili.