Drama u Madridu: Parejo zabio golčinu iz slobodnjaka za spas Valencije!

U drugom dvoboju subotnjeg programa 9. kola španjolske La Lige Atletico Madrid i Valencia odigrali su bez pobjednika 1:1 (1:0).

Domaći su bolje otvorili dvoboj i do prednosti stigli u 36. minuti kad je Diego Costa uspješno realizirao najstrožu kaznu.

U drugom poluvremenu gosti su zaigrali krenuli odlučnije i okrunili svoju dominaciju pogotkom Pareja u 82. minuti iz slobodnog udarca s 20-tak metara.

U subotu su na rasporedu još dva dvoboja, a sastaju se Getafe i Leganes (18.30) te Mallorca i Real Madrid (21.00).

Barcelona je privremeno prva s 19 bodova, jednim više i dvobojom više od Real Madrida. Trećeplasirana Granada ima 17 bodova, a četvrti je Atletico Madrid sa 16. Valencia je na šestom mjestu s 13 bodova.