DRAMA U MILANU: Inter u sudačkoj nadoknadi spasio bod protiv Slavije!

Na otvaranju grupne faze Lige prvaka dogodilo se veliko iznenađenje. Slavia Prag je osvojila bod na gostovanju kod Intera (1:1).

U grupi F na San Siru je Inter nakon tri uvodne pobjede u talijanskom prvenstvu ugostio prašku Slaviju kao veliki favorit, no momčad Antonija Contea se poraza spasila tek u sudačkoj nadoknadi.

Inter je bio bolji je u prvom poluvremenu, ali u 64. minuti Slavia je povela pogotkom Nigerijca Petera Olayinke. U drugoj minuti sudačke nadoknade Sensi je iz slobodnog udarca pogodio gredu, a odbijenu loptu je u mrežu pospremio Nicolo Barella.

U ovoj grupi kasnije igraju Borussia Dortmund i Barcelona.

U grupi G Lyon i Zenit su podijelili bodove 1:1 te potvrdili da će ovo biti izjednačena grupa. Poveli su gosti preko Azmouna (41), a za Lyon je poravnao Depay u 50. minuti iz kaznenog udarca.

U ovoj grupi kasnije igraju Benfica i Leipzig.