Duvnjak i Šego prejaki za indisponiranu Srbiju

Rukometaši Hrvatske slavili su večeras u trećoj utakmici pobjedu nad selekcijom Srbije rezultatom 24:21.

Utakmica nije imala apsolutno nikakav značaj s obzirom da je Hrvatska već osigurala prolaz. Srbija je eliminisana nakon poraza od Crne Gore u drugom kolu.

U samoj završnici prvog poluvremena rukometaši Srbije napravili su seriju 4:0 i na odmor otišli s plus dva, bilo je 10:8.

Srbija je održavala dva gola prednosti sve do sredine drugog poluvremena, a onda su proradili fantastični Domagoj Duvnjak i Marin Šego

Duvnjak je bio prepoznatljivi lider na terenu, dok je Šego fenomenalnim intervencijama zaključao svoj gol.

Deset minuta prije kraja utakmice bilo je plus šest za Hrvatsku (21:15). Hrvatska je napravila nevjerovatnu seriju 9:1 i došla do nedostižne prednosti. Potom je Srbija napravila seriju 4:0 i smanjila na svega minus dva (21:19), ali to je bilo sve što su uspjeli napraviti. Hrvatska je napravila novu seriju i na kraju slavila rezultatom 24:21.

Iz grupe A u narednu rundu ide Bjelorusija i Hrvatska.