DYBALA U NEVJERICI: Cristiano Ronaldo “ukrao” pobjedu Juventusu!

Sassuolo je napravio iznenađenje vikenda u dvoboju 14. kola talijanske Serie A odigravši u Torinu 2:2 protiv aktualnog prvaka Juventusa.

Bila je to sjajna utakmica u kojoj su gosti pružili odličan otpor branitelju naslova, čak su imali vodstvo 2:1, ali ipak nisu izdržali. Međutim, i bod na gostovanju kod Juventusa je velika stvar.

‘Bianconeri’ su ove sezone na svom stadionu nanizali devet pobjeda, a Sassuolo je prva momčad koja je uzdignute glave napustila teren.

Juventus je poveo u 20. minuti preko Bonuccija, no samo dvije minute kasnije gosti su poravnali pogotkom Bjelokošćanina Boge.

Hrabri Sassuolo je u nastavku utakmice okrenuo rezultat u svoju koristi, a strijelac je bio Caputo u 47. minuti. Juventus je izjednačio u 68. minuti pogotkom Cristiana Ronalda iz penala.

Samo minutu kasnije domaćin je mogao i do tri boda, ali Ronaldo se našao u krivo vrijeme na krivom mjestu. Naime, Dybala je sjajno šutirao, međutim lopta je pogodila Portugalca koji je bio ispred vratara gostiju i tako spriječio čist pogodak.

Juventus je ovim rezultatom pao na drugo mjesto ljestvice s 36 bodova. Vrh Serie A preuzeo je Inter s bodom više.