Džeko strijelac u pobjedi Rome, Lazio bolji od Sassuola, poraz Fiorentine!

Nogometaši Lazija, Rome i Verone ostvarili su pobjede u 13. kolu talijanske Serie A.

Roma je pred svojim navijačima s uvjerljivih 3:0 pobijedila slabašnu Bresciu. U prvom dijelu navijači su gledali dosadnu utakmicu u kojoj je svaka momčad imala tek po jednu priliku.

U nastavku je ‘Vučica’ proigrala i u samo osam minuta zabila dva pogotka. Prvo je glavom poentirao Smalling nakon kornera koji je izveo Pellegrini, a u 57. minuti Smalling je u ulozi asistenta dodao loptu Manciniju koji pogađa za 2:0.

Džeko je do kraja utakmice riješio pitanje pobjednika i postavio konačnih 3:0.

Lazio je u gostima kod Sassuola upisao petu pobjedu u nizu. Rimljani su poveli preko sjajnog Immobilea kojem je to bio 15. gol ove sezone, a u samom finišu prvog dijela izjednačio je Caputo.

Do novog pogotka čekali smo sve do sudačke nadoknade kada se pojavio Caicedo pogodivši za konačnih 1:2 i važnu pobjedu Lazija.

Verona, koju vodi hrvatski trener Ivan Jurić, pobijedila je kod kuće Fiorentinu sa 1:0, a strijelac jedinog pogotka na utakmici bio je Di Carmine u 66. minuti susreta.