Eintracht ponizio Bayern i Kovača doveo blizu otkaza

Minehnski Bayern je blago rečeno poražen u sklopu 11. kola Bundeslige na gostovanju kod Eintracht Frankfurta rezultatom 5:1.

Stvari za Kovača i njegove izabranike krenulo su loše kada je Boateng dobio crveni karton u 9. minutu zbog snažnog prekršaja blizu kaznenog prostora.

Eintracht je to iskoristio u 25. lopti kada je Filip Kostić pogodio za 1:0, a samo osam minuta kasnije je bilo 2:0 kada je Sow postigao go.

Bayern je smanjio preko svog najboljeg strijelca Roberta Lewandowskog u 37. minuti, ali je hladan tuš uslijedio već u 48. minuti kada je Abraham povisio na 3:1.

Sve dileme oko pobjednika u ovom meču je riješio Hinteregger u 61. minuti kada je postigao gol za 4:1, a u 85. minuti je Paciencia pogodio za 5:1.

Sudbina hrvtaskog stručnjaka Nike Kovača je nezivjesna, a mnogi mediji pišu kako je njegova epizoda u najvećem njemačkom klubu završena.