EKSKLUZIVNO: Džeko je rekao “DA”, dogovor s njemačkim velikanom gotov, preostaje samo potpis!

210126Dzeko

Schalke je praktično zaključio posao ispred Paris FC-a i nalazi se na korak od velikog potpisa Edina Džeke, javlja Gianluca Di Marzio.

Prema najnovijim informacijama, sve ključne stavke dogovora su usuglašene, a legendarni bh. napadač bi do kraja tjedna trebao staviti potpis na ugovor i oprostiti se od Fiorentine.

Fiorentina je proteklih dana imala nove kontakte i sa Schalkeom i s Paris FC-om, ali je odluka sada praktično pala. Njemački klub je u završnici preuzeo potpunu kontrolu nad pregovorima.

Ništa od povratka u Fenerbahče, Džeko napušta Fiorentinu ali ostaje u Serie A
Još uvijek ima dosta toga za ponuditi

Schalke je od početka imao prednost, koja je sada pretvorena u konkretan dogovor. Posebnu ulogu odigrao je Miron Muslić, bosanski trener Schalkea, koji je osobno razgovarao s Džekom i predstavio mu plan povratka u Bundesligu.

Schalke trenutačno drži vrh 2. Bundeslige i vidi Džeku kao glavnog igrača ambicioznog projekta i lidera u svlačionici.

OSTAVI KOMENTAR

Molimo unesite komentar!
Ovdje unesite svoje ime