Bh. internacionalac Miralem Pjanić glavna je tema italijanskih medija nakon što je “procurilo” da ovog ljeta napušta Juventus.
Dugogodišnji motor ‘Stare dame’ baš kao i mnoštvo drugih nije “legao” Sarriju i zbog toga će morati karijeru nastaviti u nekom od drugih evropskih velikana.
Pominjao se veliki broj klubova, ali su se ispred svih izdvojili PSG, Chelsea i Barcelona. Mediji prenose da je jedan klub odustao, a tim putem se sprema i drugi kandidat.
Naime, Chelsea je odbio zahtjev Juventusa u kojem bi Pjanić bio dio razmjene igrača koja je uključivala Jorginha, što je zatvorilo vrata Londona ‘Malom Princu’.
Prema nekim navodima i ‘Grad ljubavi’ je sve dalje za veznjaka s obzirom da se PSG okreće Sergej Milinković-Saviću kao mlađoj opciji.
Ovim raspletom Barcelona ima slobodan prolaz do Pjanića, a s obzirom da je Arthur odbio transfer u Juventus, čini se da će pomalo neočekivano dijeliti istu svlačionicu ovog ljeta.
Chelsea reject Juventus transfer swap bid of Miralem Pjanic for Jorginho https://t.co/sgvumxlc8V
— The Sun – Chelsea (@SunChelsea) June 21, 2020









