Engleska preokretom gurnula Hrvatsku u Ligu B!

Nogometaši Engleske su u sjajnom meču na Wembleyu nakon preokreta savladala Hrvatsku rezultatom 2:1 i na taj način ih eliminisala u Ligu B.

Nakon što su se Englezi ispromašivali u prvom poluvremenu, doživjeli su hladan tuš u nastavku susreta. U 57. minuti Josip Brekalo je povukao kontru i dodao do Nikole Vlašića koji vraća loptu u sredinu do Andreja Kramarića, koji je se odlično snašao u šesnaestercu i lijepo pogodio za 0:1.

Jedvaj je u 78. minutipogrešno procijenio let lopte iz auta i promašio je, ona dolazi do Kanea koji traljavo puca, ali ona dolazi do Jessea Lingarda koji je sa gol-linije ubacuje u gol.

Chilwell je 85. minutu ubacio loptu sa lijeve strane iz slobodnog udarca, Jedvaj ponovo promašuje loptu koja dolazi do Kanea, a on ovaj put ne griješi i posprema loptu iza Kalinićevih leđa za konačnih 2:1.