EPSKI TRIJUMF: Solskjaer bez deset prvotimaca odveo United u četvrtfinale Lige prvaka!

Nakon što je u prvom susretu osmine finala Lige prvaka na Old Traffordu izgubio sa 0:2, Manchester United je u srijedu u Parizu protiv PSG-a senzacionalno izborio plasman u četvrtfinale.

Gosti su odmah na početki šokirali Parižane. Romelu Lukaku je iskoristio katastrofalnu grešku domaće obrane i doveo United u vodstvo već u drugoj minuti.

Deset minuta kasnije PSG je izjednačio. Kylian Mbappe je poslao s lijeve strane loptu na drugu stranu, a Juan Bernat je lakoćom poslao u nebranjenu mrežu.

U 56. minuti PSG-u je poništen pogodak. Mbappe je sjajno uposlio Angela Di Mariju, a Argentinac još ljepše matirao Davida De Geu, ali su suci pogodak poništili zbog ofsajda.

Veći dio drugog dijela gledali smo šahovsku partiju. Domaći su imali posjed, dok su gosti jako dobro igrali obranu, a svoje šanse tražili su iz kontri.

United je na kraju ipak uspio doći do pogotka vrijednog četvrtfinala u četvrtoj minuti sudačke nadoknade. Kimpembe je igrao rukom, sudac Skomina nakon konzultacije s VAR-om pokazao na bijelu točku, a Marcus Rashford matirao Buffona!