ERUPCIJA: Wijnaldum atmosferu na Anfieldu digao do maksimuma!

Uzvratna utakmica polufinala Lige prvaka između Liverpoola i Barcelone igra se na Anfieldu večeras. Redsi su poveli već na samom otvaranju susreta.

Mane je fantastično ukrao loptu gostujućim igračima i dodao je do Hendersona. Iskusni veznjak je uputio udarac čiji odbitak kupi Origi i posprema ga u praznu mrežu.

Utakmica se nakon pogotka nastavila igrati u zaista visokom ritmu. Redale su se prilike, ali se ipak na odmor otišlo minimalnim vodstvom domaće ekipe od 1:0.

Izabranici Jurgena Kloppa krenuli su u istom tempu i u nastavak meča. Takav podvig isplatio se već u 54. minuti kada Georginio Wijnaldum zabija pogodak za erupciju na Anfieldu.

Samo par minuta nakon toga, veznjak pogađa za 3:0 i na taj način vraća stvari za početak. Očekuje nas zaista zanimljiva završnica.