EUROPSKA LIGA: Dinamo nastavio europsku bajku, favoriti sigurni!

Jučer su odigrane sve utakmice drugog kola grupne faze Europske lige. Na nogometnim terenima diljem Europe vidjeli smo pregršt uzbudljivih trenutaka, a nama je posebno zanimljiva gostujuća pobjeda Dinama protiv Anderlechta.

Dinamo Zagreb je u sklopu drugog kola Europske lige upisao i drugu pobjedu – sa sigurnih 2:0 u Brusselu je pao belgijski velikan Anderlecht. Pogotke za Modre su postigli Izet Hajrović iz kaznenog udarca u 19. minuti i Amer Gojak u 68 minuti.

Bila je to sjajna predstava Modrih, koji su mogli postići još nekoliko pogodaka. Anderlecht je od katastrofe spasila prečka koju je pogodio Dani Olmo, kao i milimetri ispred gol linije koji su dijelili drugi pogodak Hajrovića.

U konačnici, Dinamo napokon izgleda kao ozbiljna europska momčad, a toliko priželjkivano proljeće u Europi je sve izglednije!