Eusebio Di Francesco: Džeko se ne može tako ponašati!

U prvom susretu trećeg kola talijanske Serie A Milan je na svom San Siru pobijedio Romu s 2:1. Rossoneri su do pobjede došli tek u 95. minuti pogotkom Cutronea, iako su cijeli susret bili znatno bolji od Rome.

Najviše polemike uoči i nakon susreta pokupila je formacija Rome, u kojoj su od prve minuti zaigrali Edin Džeko i Patrick Shick kao dva klasična napadača.

Milan je poveo pogotkom Francka Kessiea u 40. minuti, dok je Roma izjednačila preko Federica Fazija u 59. minuti, ali za zasluženu pobjedu pobrinuo se mladi Patrick Cutrone koji je zabio na asistenciju Gonzala Higuaina u 95. minuti susreta.

Utakmicu je obilježilo ponašanje bosankshorcegovačkog napadača Edina Džeke, koji je prilikom izlaska iz igre dobacio nekoliko riječi treneru Eusebiju Di Francescu i ljutito otišao u svlačionicu.

Da, istina je, Džeko je bio jako ljutit nakon utakmice. Možda jer nije dobivao lopte onako kako je želio. Utakmica nije bila lagana i razumijem napadače koji su frustrirani, ali ne smije se tako ponašati. To nije bila lijepa gesta“, rekao je trener Rome.