EZE NIJE JEDINI! Arteta i Arsenal ‘ukrali’ još jedno pojačanje Tottenhamu, vrijedi 60 milijuna eura

Londonski Arsenal će prema svemu sudeći nakon Eberechija Ezea ekipi Tottenhama odvesti ispred nosa još jedno veliko pojačanje.

Naime, ugledni novinar David Ornstein objavio je velike vijesti za navijače Arsenala, a sve nakon što je klub predstavio Eberechija Ezea kao svog novog igrača pred utakmicu protiv Leedsa.

Podsjećamo, Eze je kao nogometaš Crystal Palacea bio ogromna želja svih u Tottenhamu, no u priču su se upetljali ‘Topnici’ i bez mnogo muke odveli su engleskog reprezentativca na Emirates.

Arsenal do kraja prijelaznog roka se planira dodatno osnažiti. Prema Ornsteinu, uveliko se radi na dogovoru o dovođenju Piera Hincapiea iz Bayer Leverkusena koji igra na poziciji štopera.

Igrač je zatražio da ode iz Bayer Leverkusena, a čelnici londonskog tima otvorili su pregovore. Također, Hincapie može igrati i na poziciji lijevog beka.

On ima otkupnu klauzulu od 60 milijuna eura, dok se za njegove usluge u okviru posudbe kod Leverkusena raspitivao i Tottenham, pa će ovo biti novi bolan udarac za ‘Spurse’ od strane gradskog rivala i Mikela Artete.

OSTAVI KOMENTAR

Molimo unesite komentar!
Ovdje unesite svoje ime