FA Community Shield: Manchester City poveo katapultom Aguera! [VIDEO]

U tijeku je utakmica FA Community Shielda između Chelseaja i Manchester Cityja. Nakon početnog ispitivanja snaga, Građani su poveli pogotkom Sergija Aguera nakon asistencije 18-godišnjeg Phila Fodena.

Sergio Aguero otvorio je novu sezonu pogotkom u FA Community Shieldu u 13. minuti susreta. Argentinac je snažnim preciznim udarcem matirao sunarodnjaka Willyja Caballaera i tako postao prvi igrač Građana koji je postigao 200 golova za klub.

Veći dio posla kod pogotka napravio je 18-godišnji Phil Foden. Mladi Englez prošetao se srcem sredine terena Chelsea i na rubu kaznenog prostora proslijedio loptu do Aguera, koji ju je iskoristio na najbolji mogući način.

U trenutku pisanja teksta igrala se 27. minuta, a rezultat je 1:0 za Manchester City.