Fantastična utakmica PSV-a i Tottenhama, Henry debitirao remijem!

U prve dvije današnje utakmice trećeg kola Lige prvaka vidjeli smo dva remija. PSV Eindhoven je pogotkom De Jonga u 88. minuti došao do 2:2, dok su Club Brugge i Monaco odigrali 1:1.

PSV i Tottenham odigrali su uzbudljivu utakmicu na Philips Stadionu. Domaćini su poveli pogotkom Lozana u 30. minuti nakon fatalne greške Alderweirelda. Englezi su nakon samo devet minuta izjednačili preko Lucasa Moure.

Spursi su u nastavku uspjeli preokrenuti rezultat. Strijelac je bio Harry Kane, a igrala se 55. minuta. Nakon toga je PSV preuzeo inicijativu, a Lloris je pocrvenio nakon krvničkog starta na Lozana!

Neumorni Nizozemci uspjeli su izjednačiti pogotkom De Jonga u 88. minuti susreta.

Clubb Brugge i Monaco odigrali su 1:1, a susret je zanimljiv zbog trenerskog debija Thierryja Henryja u Ligi prvaka. Monaco je poveo u 32. minuti pogotkom Sylle, a samo sedam minuta kasnije Wessley je vratio stvari na početak.

S obzirom na viđeno, utakmica je završila s najpravednijim rezultatom.