Fantastična utakmica u Škotskoj: Akrobatski gol Dembelea za Celtic

Kiša golova viđena je večeras u susretu Celtica i Manchester Cityja. Tri puta su domaćini dolazili u vodstvo, a City je tri puta stizao. Dva gola postigao je večeras sjajni igrač Celtica Dembele.

[ads1]

[ads1]

Prvi gol viđen je već u trećoj minuti kada je pomenuti dembele donijeo vodstvo zeleno-bijelim, a brzi odgovor Građana stiže u 12. minuti preko Fernandinha. Novo vodstvo Ceticu donosi Sterling autogolom.

Isti igrač ubrzo nakon toga postiže gol i u protivničku mreži, i Barca drugi put dolazi do poravnanja. Onda je na scenu ponovo stupio Dembele koji akrobatskim potezom donosi i teće vodstvo Celticu.

Barcelona se ni tada nije predala, te preko ovo sezone sjajnog Nolita u 55. minuti dolazi do konačnih 3:3. Fantastična utakmica u vrlo efikasnoj večeri najjačeg evropskog klupskog takmičenja.