Fenomenalna partija Krunića nedovoljna da Empoli izbjegne poraz kod Udinesea!

Udinese je u okviru 32. kola Serie A savladao Empoli rezultatom 3:2, a još jednu fenomenalnu partiju odigrao je Rade Krunić.

U duelu ekipa koje se grčevito bore za opstanak u društvu najboljih gosti su u 11. minuti golom Caputa, kojem je asistirao Krunić, stigli u vodstvo, ali već u 15. minuti De Paul je poravnao na 1:1.

Brz ritam s početka utakmice gosti su iskoristili u 24. minuti kada Krunić rutinski koristi situaciju jedan na jedan s golmanom Udinesea, šalje loptu u mrežu i donosi novu prednost svojoj ekipi, no u finišu prvog poluvremena, tačnije u 41. i 45. minuti, golovima De Paula s bijele tačke i Mandragore Udinese stiže do preokreta.

U drugom poluvremenu Empoli nije uspio stići do poravnanja i doživjeli su poraz u ovom izuzetno važnom meču u borbi za opstanak.