Fenomenalni slobodnjak Mate i Mourinhova epska proslava trijumfa!

Manchester United je u Torinu slavio kod Juventusa preokretom 2:1. Crveni vragovi su u dramatičnom susretu srušili talijanskog velikana, nanijevši mu prvi ovosezonski poraz.

Juventus je poveo u 65. minuti spektakularnim pogotkom Cristiana Ronalda. Međutim, slavlje Bianconera nije dugo trajalo, Juan Mata je u 86. minuti sjajno izveo slobodni udarac te poravnao rezultat.

Nakon samo četiri minute Crveni vragovi su preokrenuli rezultat! Nakon gužve u petercu Alex Sandro je ugurao loptu u vlastitu mrežu i donio Unitedu veliko slavlje.

Završetak susreta obilježila je kontroverzna proslava trenera Manchester Uniteda Josea Mourinha, s kojom je isprovocirao domaće navijače, nakon čega je ušao u žustru raspravu s Juventusovim Bonuccijem.