Gol kakav Old Trafford dugo nije vidio: Projektil Bernarda za rapsodiju Cityja!

Manchester City napravio je velik korak prema plasmanu u finale engleskog Liga kupa. ‘Građani’ su u prvom polufinalnom dvoboju nakon 40 minuta igre “razbili” gradskog rivala Manchester United na Old Traffordu.

Nogometaši Pepa Guardiole odigrali su fantastično prvo poluvrijeme i na odmor otišli s čak tri pogotka prednosti.

Gol za vodstvo Cityja postigao je Bernardo Silva u 17. minuti i to na čudesan način. Portugalac je ispalio “projektil” s dvadesetak metara poslavši loptu u gornji desni ugao Unitedovog gol. David de Gea je bio potpuno nemoćan.

Riyad Mahrez u 33. minuti na asistenciju razigranog Bernarda Silve pogađa za 2:0, a u 39. minuti Andres Pereira postiže autogol za 0:3 nakon brze kontre Cityja i “minijature” Kevina De Bruynea.

United je u nastavku utakmice uspio smanjiti rezultat, a strijelac je bio Marcus Rashford u 70. minuti na asistenciju Masona Greenwooda.