GOLIJADA BORUSSIJE: Nurnberg otišao kući sa sedam primljenih golova!

Borussia Dortmund je u sklopu petog kola njemačke Bundeslige ugostila Nurnberg. Domaća momčad je odigrala fantastičnu utakmicu i pregazila goste sa senzacionalnih 7:0.

Čak šest različitih igrača zabijalo je pogotke u velikoj pobjedi Borussije. Golijadu je započeo Larsen pogotkom u devetoj minuti, a u 32. minuti na listu strijelaca upisao se i Marco Reus.

U drugom poluvremenu golijadu je nastavio Hakimi, nakon čega je mrežu ponovno zatresao Reus kojemu je to bio 100. gol u dresu Borussije! Razigrani domaćini ni tu nisu stali, pa je u 74. minuti za 5:0 zabio Akanji, nešto kasnije postigao je i mladi Sancho, a konačnih 7:0 postavio je Weigl.

Borussia je novom pobjedom zasjela na drugo mjesto Bundeslige, s dva boda manje od vodećeg Bayerna. Nurnberg je 14. mjestu s pet osvojenih bodova.