GOLIJADA NA ETIHADU: Pet pogodaka u prvih 20 minuta!

U ovim trenucima na Etihadu uzvratnu utakmicu četvrtfinala Lige prvaka igraju Manchester City i Tottenham. Spursi su u prvom susretu slavili s 1:0.

‘Građani’ su poveli u četvrtoj minuti prekrasnim pogotkom Sterlinga. Engleski reprezentativac uputio je fantastičan udarac s 16 metara s lijeve strane u suprotni kut Llorisa.

No, u sljedećih šest minuta Tottenham je preokrenuo rezultat, a strijelac oba pogotka bio je Koreanac Son. Golijada se nastavila, samo minutu kasnije City je izjednačio, a Llorisovu mrežu zatresao je Bernardo Silva.

U 20. minuti City opet vodi, a strijelac je po drugi put večeras Sterling. Nakon ubačaja pred vrata Llorisa, Sterling je neometan s pet metara pospremio loptu u mrežu.

Pobjednik ovog susreta u polufinalu ide na Ajax.