Golijada na Parku prinčeva: Monaco zaustavio PSG!

U derbiju 20. kola francuske Ligue 1 Paris Saint-Germain je na Parku prinčeva remizirao 3:3 protiv Monaca.

Bio je to uzbudljiv susret sa šest pogodaka od čega je pet viđeno u prvom poluvremenu. PSG je poveo, Monaco je nakon toga okrenuo rezultat, da bi Parižani do odlaska na odmor s dva pogotka došli do vodstva 3:2.

U nastavku utakmice neumorni gosti su uspjeli izjednačiti rezultat. Pogotke za PSG zabili su Neymar (3, 42-pen) i Ballo (24-ag), dok su strijelci za Monaco bili Gelson Martins (7), Ben Yedder (13) i Slimani (70).

U ranije odigranoj utakmici Dijon je napravio iznenađenje kola pobijedivši viceprvaka Lille s minimalni 1:0. Strijelac za pobjedu Dijona bio je Julio Tavares u 47. minuti susreta.

Na tablici vodi PSG s 46 bodova, Marseille je drugi s 41 bodom, dok je Monaco osmi s 29 bodova. Posljednji je Toulouse s 12 osvojenih bodova.