Griezmann iz penala donio pobjedu Atleticu protiv Levantea!

Atletico Madrid upisao je vrijednu pobjedu na Wandi Metropolitanu u okviru 19. kola španjolskog nogometnog prvenstva protiv Levantea s 1:0.

Atletico je od početka zagospodario terenom i već u petoj minuti Griezmann je opasno zaprijetio, a u desetoj se zatresla mreža gostiju. Koke je postigao gol, ali ga je sudac poništio zbog zaleđa dosuđenog uz pomoć VAR-a.

Momčad Diega Simeonea nastavila je napadati do kraja prvog poluvremena, ali nije uspjela pronaći put do mreže.

U desetoj minuti nastavka Atletico je dobio kazneni udarac nakon što je Vukčević dirao loptu rukom, a udarac s bijele točke mirno je realizirao Griezmann za 1:0. Do kraja susreta rezultat se nije mijenjao.

Atletico je ostao na drugom mjestu Primere s dva boda manje od vodeće Barcelone, koja ima utakmicu manje., dok je Levante na 11. mjestu s 23 boda.