Hajduk na pogon Caktaša stigao do pobjede protiv fenjeraša Rudeša!

Hajduk je u 25. kolu HNL-a ugostio posljednjeplasiranu momčad prvenstva Rudeš i rutinski slavio s 3:0.

Hajduk je slavio protiv Rudeša s 3:0 i tako nastavio s dobrim rezultatima u nastavku sezone. Rudeš je u prošlom kolu upisao prvu ovosezonsku pobjedu, a u Splitu je izdržao do 80. minute, gubio samo 1:0 i imao nekoliko prilika za izjednačenje.

Hajduk je u 32. minuti stigao do vodstva. Nakon pogreške obrane gostiju lopta dolazi do Tahiraja koji izlazi sam pred Banića, gura loptu prema golu, a Caktaš ju je iz blizine poslao u mrežu.

Rudeš se dobro držao sve do zadnjih 20 minuta susreta. Hajduk je sve više pritiskao i u 80. minuti stigao je do drugog pogotka. Jairo je dobro pucao i zabio za 2:0.

U sudačkoj nadoknadi konačan rezultat postavio je Caktaš snažnim udarcem s desetak metara.