Hat-trick Balea za Realovo treće uzastopno finale SP-a!

Nogometaši Real Madrid pobijedili su Kashima Antlerse u polufinalu Svjetskog klupskog prvenstva s 3:1. Kraljevski klub će u finalu igrati protiv Al-Aina, momčadi Zorana Mamića.

Real je poveo u 44. minuti pogotkom Garetha Balea nakon sjajne akcije s Marcelom. U 53. minuti Velšanin postiže svoj drugi pogodak na utakmici nakon velike greške protivničke obrane.

Samo dvije minute kasnije Bale je kompletirao hat-trick trećim pogotkom, za velikih i nedostižnih 3:0. Asistent je ponovno bio Brazilac Marcelo.

Do kraja susreta japanska momčad je uspjela postići utješni pogodak, a strijelac je bio kapetan Endo (78).

Real će u subotnjem finalu igrati s domaćinom natjecanja Al Ainom, kojeg vodi hrvatski trener Zoran Mamić.