HAT-TRICK CRISTIANA RONALDA: Juventus je u četvrtfinalu Lige prvaka!

Nogometaši Juventusa odigrali su veliku utakmicu u uzvratnom dvoboju osmine finala Lige prvaka protiv Atletico Madrida.

Španjolski klub je na Wandi Metropolitano slavio rezultatom 2:0, ali ‘Bianconeri’ su večeras odigrali jednu od najboljih utakmica u novijoj povijesti kluba i slavili s 3:0 te izborili plasman u četvrtfinale Lige prvaka.

Naime, torinski klub nikada nije prošao dalje u najelitnijem klupskom nogometnom natjecanju, nakon što bi u prvom susretu izgubio 2:0.

Juventus je poveo u 27. minuti pogotkom Cristiana Ronalda. Odlično ga je pronašao Bernardeschi centaršutom, a Portugalac je svoj 23. gol Atleticu zabio glavom. Bio je to rezultat s kojim se otišlo na predah.

Nakon samo četiri minute igre u drugom dijelu, Ronaldo ponovno poentira! Još jednom je glavom matirao Oblaka. Cancelo mu je ubacio, a je nadskočio igrače Atletica i pucao. Oblak je to obranio, ali gol tehnologijom utvrđeno je da je lopta prešla crtu.

Juventus je do pogotka vrijednog četvrtfinala došao u 84. minuti trećim pogotkom Cristiana Ronalda. Razigrani Bernardeschi srušen je u kaznenom prostoru Atletica, sudac je pokazao na bijelu točku, a 34-godišnji Portugalac rutinski zabio.