Hat-trick Kanea u pobjedi Engleske protiv Bugarske, Island i Ukrajina sigurni!

Engleska nogometna reprezentacija upisala je uvjerljivu pobjedu protiv Bugarske rezultatom 4:0 u petom kolu kvalifikacija za Europsko prvenstvo.

Englesku je na Wembleyju do pobjede odveo kapetan Harry Kane koji je postigao hat-trick. Kane je prvi pogodak na susretu postigao nakon greške obrane gostiju u 24. minuti.

U 50. minuti Kane je realizirao kazneni udarac za 2:0, a pet minuta kasnije asistirao je Raheemu Sterlingu koji pogađa za 3:0. Konačnih 4:0 Kane je postavio iz još jednog kaznenog udarca u 73. minuti utakmice.

Engleska je stigla do treće pobjede u tri utakmice i sada ima maksimalnih devet bodova te se nalazi na vrhu skupine A. Kosovo je na drugom mjestu s osam bodova iz četiri utakmice. Bugarska je na posljednjem mjestu s dva osvojena boda iz pet utakmica.